Když se přihlásíte k účtu na Parba.eu Free Image Hostingu, shromážďíme vaše osobní údaje, včetně e-mailové adresy a hesla.

Parba.eu Free Image Hosting nebude prodávat nebo dávat žádnou e-mailovou adresu na nikoho a nikdy nebude nic nikde vystavovat nebo udávat. Nicméně, může Parba.eu Free Image Hosting zveřejnit vaše informace v případě, vyžaduje -li to zákon.

Parba.eu Free Image Hosting může použít e-mailovou adresu pro zaslání informací o důležitých změnách, důležité aktualizace nebo informace o různých akcích.

Parba.eu Free Image Hosting ukládá vaši IP adresu, ale používá ji pouze pro interní účely. Nebude nikdy poskytnuta jiné osobě / firmě / webu z jakéhokoliv důvodu.

Parba.eu Free Image Hosting používá cookies pouze za účelem zajištění informací o pohybu po této stránce. Cookie je malý kousek informace, používaný k identifikaci jednotlivce, kdy osoba vstoupí na stránky. V žádném případě se tyhle údaje neposkytují dále.

Parba.eu Free Image Hosting si vyhrazuje právo na změnu této politiky kdykoliv bez předchozího upozornění. V tomto případě bude nová politika zveřejněna na této stránce.

Pokud máte jakoukoliv otázku, prosím neváhejte nás kontaktovat.